В Німеччині повністю введено в експлуацію оффшорний вітроенергетичний парк Alpha Ventus
Як повідомляє Euronews, 12 генераторів парку, висотою в 150 м, фундамент яких знаходиться на 30-метровій глибині, розташовані безпосередньо в Північному морі в 45 км на північ від німецького острова Боркум.

Вітряні турбіни потужністю 5 МВт кожна, приводяться в дію сильними вітрами, що вирують тут велику частину року.

Мета уряду Німеччини полягає в тому, щоб парк досяг запланованої потужності в 25 тисяч МВт до 2030 року. Вітрогенератори цього парку будуть забезпечувати електроенергією 50 тис. будинків і квартир Нижньої Саксонії. Вартість спільного проекту проекту енергетичних концернів ЕВЕ, Е. ОН і «Ваттенфаль», перевищила 250 млн. євро.

Наступний проект передбачає будівництво 80 вітрогенераторів в безпосередній близькості від Alpha Ventus. На даний момент на території Німеччини встановлено більше 20 тис. вітрогенераторів.

Нагадаємо, не дивлячись на те, що вітрова енергія вважається однією з самих екологічних і безпечних, жителі Боркум довго чинили опір спорудженню станції. Вони побоювалися того, що морський пейзаж буде непоправно зіпсований, тоді як острів живе багато в чому за рахунок туризму. Проте 155-метрові щогли знаходяться за лінією горизонту і не заважають відпочиваючим насолоджуватися видами моря. Федеральна агенція судноплавства і гідрографії Німеччини дала дозвіл на будівництво ще 25 вітропарків: 22 з них будуть розташовані у Північному і три у Балтійському морі.


за матеріалами інтернет-видання ФОКУС
фото SOLAR.ORG.UAОбновлен 02 апр 2012. Создан 28 апр 2010  Комментарии       
Имя или Email


При указании email на него будут отправляться ответы
Как имя будет использована первая часть email до @
Сам email нигде не отображается!
Зарегистрируйтесь, чтобы писать под своим ником
Погода в Києві Курс євро Курс долара free counters