ДТЕК домовляється про поставку 15 електрозаправок
ДТЕК домовляється з фінським концерном Ensto про постачання 15 заправок для зарядки електромобілів Mitsubishi i-MiEV, які планують використати для заміни частини автомобільного парку самого холдингу. Про це вчора в ході презентації нових моделей електромобілів BIO Auto повідомила "Українській енергетиці" менеджер з продажів Ensto Building Technology Маргіт Салмінен.

 

"Для початку з ДТЕК домовляємось про постачання 15 електрозаправок для електромобілів Mitsubishi i-MiEV. Плануємо завершити весь процес до кінця року", – сказала вона.

 

В свою чергу, генеральний директор ПрАТ "Енсто Україна" та за сумісництвом регіональний директор з продажів Ensto Building Technology в Росії та СНД Сергій Запаський зазначив, що вартість однієї електрозаправки Ensto комерційного використання може сягати від 3 до 10 тис. євро, некомерційного використання - від 1 до 3 тис. євро.  

 

Як повідомлялось, компанія ДТЕК спільно з ТОВ "Торговий дім – НІКО" наприкінці минулого року заявили про початок співробітництва, спрямованого на вивчення можливостей експлуатації електромобілів в Україні та розвитку інфраструктури для них, щодо чого підписали відповідний меморандум. Планувалось, що в рамках спільного пілотного проекту, починаючи з 2012 року, ДТЕК закупить 10 електромобілів Mitsubishi i-MiEV (Mitsubishi innovative Electric Vehicle). Зокрема, електромобілі будуть експлуатуватися в Києві та Донецьку, для чого ДТЕК встановить близько 10 електрозаправок та змонтує одну станцію експрес-зарядки.

 

Нагадаємо, на думку експертів ринку, в найближчі три роки споживачам не варто розраховувати на розвиток мережі заправних станцій для електромобілів в Україні.

 

Довідка:

 

Ensto – міжнародний виробничий концерн фінського походження, який має три підрозділи: Ensto Utility Networks – комплектуючі для ліній електропередач, представлення рішень, орієнтованих на мінімальний рівень втрат в галузі електроенергії з метою збереження навколишнього середовища; Ensto Enclosures and Components – електрошафи і компоненти, продукти і рішення, спеціально розроблені під вимоги промислових підприємств; Ensto Building Technology – електрифікація будівель, представлення рішень в сфері інтегрованих будівельних технологій.

 

ДТЕК – найбільша приватна вертикально-інтегрована енергетична компанія України, яка створена в 2005 році з метою управління енергетичними активами групи "Систем Кепітал Менеджмент" (СКМ, Донецьк) Ріната Ахметова. Підприємства холдингу створюють виробничий ланцюжок від видобування вугілля до генерації та продажу електроенергії.

 

Mitsubishi i-MiEV – японський електромобіль, продаж якого стартував у 15 європейських країнах. Він володіє такими характеристиками, як безшумність, економічність та екологічність. Силова установка представлена електродвигуном потужністю 47 кВт, або 64 кінських сил. Двигун приводить в рух задні колеса і в комплексі літій-іонних батарей ємністю 16 кВ/год дозволяє проїхати без підзарядки до 150 км. ТОВ "Торговий дім – НІКО" – офіційний імпортер Mitsubishi Motors в Україні.

 

Ірина Петренко, "Українська енергетика"

 Создан 20 апр 2012  Комментарии       
Имя или Email


При указании email на него будут отправляться ответы
Как имя будет использована первая часть email до @
Сам email нигде не отображается!
Зарегистрируйтесь, чтобы писать под своим ником
Погода в Києві Курс євро Курс долара free counters