Прокат електромобілів: перший досвід
У жовтні у Франції стартував проект з надання електромобілів на прокат. Через три місяці, можна підвести деякі підсумки і зробити висновки про те, до чого треба готуватися тим, хто збирається зайнятися подібним бізнесом у своєму місті.

Тому, кого цікавить прокат машин можуть представити тільки бензинонві і дизельні автомобілі. Іноді, у списку послуг зустрічається оренда гібридів і машин на газоподібному паливі, а ось електромобілі зустрічаються дуже рідко, тим більше в компаніях які надають авто напрокат. Бізнес це новий і далеко не всі тонкощі відомі на сьогоднішній день.


Головне, що відзначили огранізатори сервісу прокату електрокарів Autolib - великий попит на послуги подібного роду. Парк з 250 автомобілів отримав замовлення від 6 тисяч клієнтів і виявився не в змозі задовольнити навіть 5% передплатників. Крім того, близько 40 автомобілів постійно перебувають у ремонті. І справа не тільки в тому, що електрокари ламаються, вони ще і страждають від вандалів, часто псують електрокари і електричні велосипеди, пропоновані для прокату сервісом Velib. В результаті, загальна реалізація проекту залишає бажати кращого, і виникає питання - а чи не зарано організовувати інфраструктуру прокату електромобілів, якщо їх явно недостатньо в порівнянні з попитом.

 

Джерело: U-NewsСоздан 23 янв 2012  Комментарии       
Имя или Email


При указании email на него будут отправляться ответы
Как имя будет использована первая часть email до @
Сам email нигде не отображается!
Зарегистрируйтесь, чтобы писать под своим ником
Погода в Києві Курс євро Курс долара free counters