Єврокомісія витратить 24,2 млн. євро на розвиток електромобілів
Європейська комісія підтримає транс-європейську ініціативу розвитку електромобілів загальною вартістю в 41,8 млн євро. Відповідне рішення було прийнято сьогодні в Брюсселі, пише УНІАН.

Згідно з рішенням, внесок Єврокомісії у проект розвитку електромобілів склав 24,2 млн євро.

Проект буде реалізований у співпраці з 42 партнерами, серед яких виробники електрокарів, представники муніципалітетів, університетів.

Метою проекту є обмін і розвиток нового досвіду в окремих регіонах Європейського союзу для спрощення ринкового просування електромобілів у Європі.

«Транспорт на сьогоднішній день на 96% залежить від нафти для своїх енергетичних потреб. Це абсолютно неприйнятно. Мета транспортної стратегії до 2050 року – розірвати цю залежність і дати можливість для зростання мобільності», - заявив відповідальний за питання транспорту віце-президент Єврокомісії Сіім Каллас.


Комісар також нагадав, що стратегія розвитку транспорту до 2050 року в Євросоюзі передбачає скорочення викидів СО2 в атмосферу від транспорту на 60% до 2050 року. При цьому стратегія передбачає поступовий перехід до використання електромобілів у міському середовищі. Планується скорочення автомобілів на звичайному паливі в містах на 50% до 2030 року, а також, повна відмова від використання звичайних бензинових автомобілів у міському середовищі, починаючи з 2050 року.

 

Джерело: ГЛАВРЕД
Создан 30 мар 2011  Комментарии       
Имя или Email


При указании email на него будут отправляться ответы
Как имя будет использована первая часть email до @
Сам email нигде не отображается!
Зарегистрируйтесь, чтобы писать под своим ником
Погода в Києві Курс євро Курс долара free counters